Whatsapp Sipariş hattı +90 506 090 68 44
TR EN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Konya'da kurulmuş, 50 yıldır mobilya sektöründe faaliyet gösteren markadır. Yurt içi ve yurt dışına birçok ürün sevkiyatı yapan Gürbüzoğulları Mobilya, müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

Evet, neredeyse tüm ürünlerimizi parça parça sipariş edebilirsiniz.

Tüm Türkiye ve Yurt Dışına  nakliye ve kurulum Gürbüzoğulları Mobilya'ya aittir. Tüm il merkezlerine ve iller arası güzergah üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak Gürbüzoğulları Mobilya tarafından yapılmaktadır.

Birçok ürünümüzde farklı renk ve kumaş seçeneği bulunmaktadır. Bazı  konsept ürünlerde ekstra ücret ödemesi gerekebilmektedir.

Gürbüzoğulları Mobilya'dan alacağınız her mobilya için garanti süremiz 2 yıldır. Darbe, kırılma, yırtılma, yanma gibi dış etken kaynaklı durumlar garanti kapsamı dışındadır. Ürün, nakliye ve kurulum sırasında oluşabilecek hasarlara karşı sevkiyat ekibimizin garantisi altındadır.

Konya'da bulunan mağazalarımızı haftanın her günü ziyaret edebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan keyif duyarız.

Hazır koleksiyon dışında, isteğe özel farklı ölçü ve tasarım ürünler de üretilmektedir. Bu ürünlerde fiyat bulunmamaktadır.

Ürünlerin teslimatı sırasında eksik veya hatalı gelen ürün  not edilir. Firmamız tarafından en kısa sürede ürün yeniden tedarik edilerek montaj gerçekleştirilir.

Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir. Ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeyi  yaptığınız tarihten itibaren, 7 ila 10 gün içersinde müşteri temsilcimizle iletişime geçerek,iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gürbüzoğulları Mobilya'dan aldığınız üründen her hangi bir sebep ile memnun kalmadığınız durumda ürünü teslim anında ücretsiz iade edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz. İadeleri ürünün teslimat tarihinden itibaren ambalajı açılmamış şekilde 14 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. Eğer üründe, üretimden kaynaklı bir sorun olması durumunda ücretsiz telafisi tarafımızdan yapılmaktadır.Telafisi mümkün olmayan durumlarda yenisi ile değişimi yapılır . Ürünü orijinal paketinde, hasar görmeden, faturası ile birlikte size ileteceğimiz adrese iade etmeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz.